Kotły gazowe
Kotły gazowe dwufunkcyjne, kondensacyjne, gazowe, jednofunkcyjne

Kotły gazowe

POLAR ENERGY – sklep urządzeniami i częściami renomowanych firm

Nowoczesne systemy grzewcze mają dziś stałe miejsce w domach jedno- i wielorodzinnych. Buderus ma w tym swój udział, ponieważ wyznacza nowe standardy, szczególnie w dziedzinie budowy lub modernizacji instalacji grzewczych. Oferuje wszystkie elementy potrzebne do stworzenia zarówno prostych, jak i złożonych układów oraz pełen zakres opcji umożliwiających ich dalszą rozbudowę. Kotły kondensacyjne należą obecnie do najkorzystniejszych - zarówno cenowo, jak i wydajnościowo, rozwiązań.

Zachwycają eleganckim wyglądem oraz wysokimi parametrami technicznymi. Dodatkowo wyróżniają się bardzo cichą pracą. Każdy oferowany kocioł gazowy zapewnia również ciepłą wodę użytkową, pracując jako samodzielne źródło ciepła bądź współpracując już z istniejącą instalacją. Ponadto urządzenia są gotowe na dodatkową rozbudowę lub modernizację, dzięki czemu można poszerzać ich funkcjonalność oraz zakres działania.

W tej kategorii oferujemy Państwu zarówno kotły kondensacyjne jak i kotły z otwartą komorą spalania. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia są zgodne z obowiązującymi przepisami i wymaganiami dyrektywy ErP. Dlatego zapraszamy do zapoznania się asortymentem i składania zamówień online w sklepie POLAR ENERGY.

Filtry aktywne

Śledź nas na Facebooku