Pompy ciepła
Pompy ciepła do domu, powietrzne, powietrze woda, wody użytkowej

Pompy ciepła

Wysoka wydajność, energetyczna efektywność, innowacyjna technologia, możliwość zdalnego sterowania oraz łatwy montaż– to kluczowe zalety oferowanych urządzeń. Do wyboru są modele o różnych parametrach i zastosowaniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła do domu powietrze-woda oraz wersje zasobnikowe do przygotowania C.W.U. Niezależnie od wybranego urządzenia, wszystkie generują wymierne korzyści finansowo-ekonomiczne wynikające z korzystania z odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zasobnikowa pompa ciepła do podgrzewania C.W.U. – świetne rozwiązanie dla gospodarstw domowych i firm

Efektywnie wykorzystują darmową energię z powietrza do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia mogą współpracować z innymi systemami grzewczymi, a ich montaż jest niezwykle łatwy. Oprócz tego mają dodatkową zaletę – mogą zapewnić przyjemny chłód w upalne dni. Do wyboru są modele, które pracują do temperatury 5oC i -10oC! Zasobnikowa pompa do C.W.U. może współpracować z innymi systemami grzewczymi, włączając w to układy fotowoltaiczne umieszczone na dachu domu lub gruncie. Pozwala to wykorzystać odnawialne źródła energii w postaci promieniowania solarnego do podgrzewania wody użytkowej. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie kosztów eksploatacji w budynkach przez cały rok, jednocześnie przyczyniając się do obniżenia emisji CO2, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. W rezultacie powietrzne pompy ciepła stanowią bardzo atrakcyjne rozwiązanie.

POLAR ENERGY – postaw na sprawdzony sklep

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń i dzielenie się wiedzą z odbiorcami. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła stanowią przykład innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Stale poszerzamy katalog o nowe modele, aby być na bieżąco z dynamicznie rozwijającym się rynkiem. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do zakupów w sklepie POLAR ENERGY!

Podkategorie

Filtry aktywne

Śledź nas na Facebooku